MENIU
UAB NORDĖJA | MENIU

PAGRINDINIS

PRODUKTAI

KONTAKTAI

APIE MUS

©2023 Visos teisės saugomos | Sprendimas: www.kaunaswebstudio.com

Produktai

Hobby 555 CC

2023 metų sezono naujiena - Hobby 555 CC modelis. Sukurtas atsižvelgiant į klientų poreikius, sujungus Hobby 555 Proff korpusą ir Hobby 540 CC (ar Hobby 528 CC) konsolę. Puikiai tinkantis žvejams ir vandens pramogų mėgėjams. Hobby 555 CC yra itin erdvus, turintis didelę centrinę konsolę. Esant poreikiui, gali būti tvirtinamas galinis spoileris su šviestuvais ir vandens slidžių kabliu.

Plačiau

Hobby 325 Junior

Hobby 325 Junior yra lengvai prižiūrima 3,2 metrų ilgio irklinė valtelė, puikiai tinkanti plaukioti Lietuvos ežeruose. Ši valtis gali būti naudojama ir su varikliu, kurio galia yra iki 6 AG.

Plačiau

Hobby 400 Easy

Hobby 400 Easy yra lengvai prižiūrimas 4 metrų irklinis kateris. Šis kateris gali būti naudojamas ir su varikliu, kurio galia yra iki 9,9 AG. Rekomenduojamas katerio variklio galingumas yra 6 AG.

Plačiau

Hobby 420 Classic

Hobby 420 Classic jau 15 metų yra vienas populiariausių ir perkamiausių katerių. Šis kateris 2010 metais buvo nominuotas „Metų laivu iki 5 metrų“ - “Sjøen for alle 2010” laivų mugėje. Hobby 420 Classic tinkamas naudoti su varikliu iki 15 AG ir taip pat tinkamas ir irklavimui. Hobby 420 Classic pasižymi šiuolaikiškumu, naudojimo paprastumu, bet tuo pačiu ir klasikinėmis linijomis, dėl kurių valtis atrodo itin patraukliai. Tai lengva valtis, kurią lengva iškelti į krantą ir sandėliuoti žiemą.

Plačiau

Hobby 425 GRP

Hobby 425 GRP dėl savo komplektacijos itin populiarus kateris jaunimo tarpe. Šis kateris yra pritaikytas tiek vandens slidžių tempimui, tiek mėgavimuisi saulės spinduliais gulint ant gultų, kurie susimontuoja katerio priekyje. Tai yra kateris, su kuriuo galite smagiai praleisti laiką. Hobby 425 GRP kateris turi dvigubą korpusą, pripildytą „Marine quality“ putų poliuretano putomis, kurios išlaiko valtį ant vandens, net jei jis yra pripildytas vandeniu iki borto viršaus.

Plačiau

Hobby 430 Open

Hobby 430 Open yra tokio paties modelio kaip ir jau bestseleriu tapusiu Hobby 430 Sport, tačiau be vairavimo konsolės ir turėklų. 430 Open turi aukštą vidinį bortą, todėl yra labai tinkamas žvejybai. Jūsų saugumui 430 Open kateris yra užpildytas „Marine quality“ poliuretano putomis šonuose, kurios išlaiko valtį ant vandens, net jei jis yra pripildytas vandeniu iki borto viršaus.

Plačiau

Hobby 430 Sport

Hobby 430 Sport kateris gaminamas jau daugiau kaip 15 metų. Šis kateris buvo sukurtas pagal Norvegijos pakrančių apsaugoje naudojamų katerių dizainą. Dėl to Hobby 430 Sport atitinka aukštus kliento kokybės ir saugumo jūroje standartus. Hobby 430 Sport jau yra tapęs bestseleriu, ypač mėgstamu Norvegijos rinkoje. Hobby 430 Sport turi didelį užrakinamą skyrių gale kuro bakui ir įvairiai įrangai. Taip pat yra užrakinama patalpa virvėms, gelbėjimosi liemenėms ir kitai įrangai. Kateris turi dvigubą korpusą, pripildytą „Marine quality“ poliuretano putomis, kurios išlaiko valtį vandenyje, net jei jis yra pripildytas vandeniu iki borto viršaus. Lengvai nuimama vidurinė dėžė/suolas yra puikus sprendimas norint turėti daugiau vietos reikiamai įrangai.

Plačiau

Hobby 445 Exclusive

Hobby 445 Exlusive yra vienas iš populiariausių katerių rinkoje. Šis kateris yra patobulintas ir atnaujintas Hobby 430 Sport katerio versija. Jis skirtas galingesnio variklio naudojimui ir turi fiksuotą šoninę konsolę, dėl to kateris yra itin stabilus. Hobby 445 Exclusive kateris turi dvigubą korpusą, pripildytą „Marine quality“ putų poliuretano putomis, kurios išlaiko valtį ant vandens, net jei jis yra pripildytas vandeniu iki borto viršaus.

Plačiau

Hobby 460 Open

Hobby 460 Open yra labiausiai tinkamas tiems, kas ieško paprasto katerio žvejybai. Kateris yra 4,77 m ilgio ir 1,92 m pločio, todėl jūs gaunate neįtikėtinai daug vietos denyje. Jame yra vienas lengvai nuimamas vidurinis suolas, bet pageidaujant gaminamas ir su dviem nuimamais suolais. Taigi čia galite turėti ir daug sėdimų vietų ir didžiulį denį žvejybos įrankiams, žuvies dėžei ir t.t. Hobby 460 Open priekyje turi dvi sustiprintas vietas, kur galima montuoti žvejybinę įrangą. Katerio gale yra didelis rakinamas skyrius kuro bakui ir įvairiai įrangai. Standartinis Hobby 460 Open yra pagamintas su 2 švartuotėmis priekyje ir gale, kad būtų lengva švartuotis ir žemu turėklu gale, kad būtų užtikrintas Jūsų saugumas. Kateris turi dvigubą korpusą, pripildytą „Marine quality“ putų poliuretano putomis, kurios išlaiko valtį ant vandens, net jei jis yra pripildytas vandeniu iki borto viršaus.

Plačiau

Hobby 460 SC

Hobby 460 SC yra labiausiai tinkamas tiems, kas ieško paprasto katerio žvejybai. Katerio ilgis yra 4,77 m, o plotis 1,92 m. Jis turi tokį patį korpusą kaip ir 460 Open ir turi neįtikėtinai daug vietos denyje. Jame yra vienas nuimamas vidurinis suolas, bet pageidaujant gaminamas ir su dviem nuimamais suolais. Taigi čia galite turėti ir daug sėdimų vietų ir didžiulį denį žvejybos įrankiams, žuvies dėžei ir t.t. Hobby 460 SC priekyje turi dvi sustiprintas vietas, kur galima montuoti žvejybinę įrangą. Katerio gale yra didelis rakinamas skyrius kuro bakui ir įvairiai įrangai. Standartinis Hobby 460 SC yra pagamintas su 2 švartuotėmis priekyje ir gale, kad būtų lengva švartuotis ir žemu turėklu gale, kad būtų užtikrintas Jūsų saugumas. Kateris turi dvigubą korpusą, pripildytą „Marine quality“ putų poliuretano putomis, kurios išlaiko valtį ant vandens, net jei jis yra pripildytas vandeniu iki borto viršaus. Tinkamas naudoti su 30 AG varikliu.

Plačiau

Hobby 480 Adventure

Hobby 480 Adventure kateris turi vairavimo konsolę su šalia esančiomis sėdimomis vietomis dviem suaugusiems. Kateris sukurtas 25-70 AG varikliui, rekomenduojamas variklio galingumas 40-50 AG. Hobby 480 Adventure kateris yra su dvigubu korpusu, pripildytu „Marine quality“ putų poliuretanu, todėl jis nenuskęs net jei jis bus pripildytas vandens iki borto viršaus. Šis kateris yra pažymėtas CE ženklu ir pagamintas pagal pramoginių laivų darniuosius standartus. Hobby 480 Adventure turi 2 rakinamus skyrius kuro bakams (2x25 L) ir kitai įrangai. Priekyje po suoliuku yra talpi daiktadėžė ir skyrius lynui su inkarui laikyti. Kateris yra komplektuojamas su minkštomis dalimis ir nuimamu stalu. Tai yra labai stabilus ir tinkamas šeimai kateris su aukštu bortu ir erdviu deniu.

Plačiau

Hobby 528 CC

Hobby 528 kateriai - tai yra naujausi Hobby šeimos nariai. Šis modelis yra Hobby 555 Proff katerio “mažasis brolis” su didele centrine konsole, prie kurios yra 2 sėdimos vietos. Hobby 528 CC sukurtas akcentuojantis į žvejybinį katerį, puikiai tinkantį tiek meškerėms, tiek tinklams. Šis kateris standartiškai parduodamas su hidrauline vairavimo sistema. Taip pat prieinamas ir dar dvejomis versijomis: 528 Open ir 528 Multi.

Plačiau

Hobby 528 Multi

Hobby 528 kateriai - tai yra naujausi Hobby šeimos nariai. Šis modelis yra Hobby 555 Proff katerio “mažasis brolis”. Hobby 528 Multi sukurtas akcentuojantis į žvejybinį katerį, puikiai tinkantį tiek meškerėms, tiek tinklams. Taip pat prieinamas ir dar dvejomis versijomis: 528 Open ir 528 CC.

Plačiau

Hobby 528 Open

Hobby 528 kateriai - tai yra naujausi Hobby šeimos nariai. Šis modelis yra Hobby 555 Proff katerio “mažasis brolis” be konsolės. Hobby 528 Open sukurtas akcentuojantis į žvejybinį katerį, puikiai tinkantį tiek meškerėms, tiek tinklams. Taip pat prieinamas ir dar dvejomis versijomis: 528 CC ir 528 Multi.

Plačiau

Hobby 540 CC

Hobby 540 CC kateris yra kiekvieno žvejo svajonė. Tai kateris turintis aukštą vidinį bortą, platus ir stabilus. Hobby 540 CC sukurtas būtent žvejybai, dėl to turi gerai apgalvotus sprendimus, tokius kaip grindyse integruota žuvies dėžė, sustiprinti bortai žvejybiniai įrangai, atskira kuro bako patalpa ir t.t. Taip pat yra įmontuotas atskiras skyrius akumuliatoriui, saugikliams, masės išjungėjui ir kt. Maudymosi platforma laivo gale leidžia itin lengvai patekti iš vandens į katerį. Šis kateris standartiškai parduodamas su vairo hidraulika. Hobby 540 CC kateris yra išskirtinis tuo, kad turi dvigubą dugną, kuris yra pilnai užpildytas „Marine quality“ putų poliuretanu, o tai padaro katerį visiškai saugų - leidžia jam plaukti net ir su skylėmis abiejuose korpusuose. Korpuso ilgis yra 523 cm + maudymosi platforma, kuri yra apie 40 cm. Hobby 540 CC yra su didele centrine konsole, prie kurios yra 2 sėdimos vietos, taip pat priekyje yra integruotas suoliukas su daiktadėže.

Plačiau

Hobby 555 Proff

Hobby 555 Proff kateris yra 5,55 m ilgio ir 2,30 m pločio. Jo vidinis borto aukštis yra nuo 66 iki 69 cm, o tai yra vienas geriausių ir praktiškiausių katerių rinkoje. Šis modelis buvo sukurtas bendradarbiaujant su keliais didžiausiais pardavėjais Norvegijos rinkoje. Hobby 555 Proff sukurtas akcentuojantis į žvejybinį katerį, puikiai tinkantį tiek meškerėms, tiek tinklams. Hobby 555 Proff suolą/dėžę galima pastatyti tiek viduryje, tiek ant kairės borto pusės, tiek ant dešinės borto pusės. Kateryje yra vietos dviem kuro bakams ir dviem akumuliatoriams, kad būtų galima gauti papildomos energijos esant dideliam suvartojimui. Esant poreikiui Hobby 555 Proff gali būti gaminama be konsolės, kaip visiškai atviras kateris.

Plačiau