MENIU
UAB NORDĖJA | MENIU

PAGRINDINIS

PRODUKTAI

KONTAKTAI

APIE MUS

©2023 Visos teisės saugomos | Sprendimas: www.kaunaswebstudio.com

Hobby 460 Open

Ilgis: 4,77 m

Plotis: 1,92 m

Vidinis borto aukštis: 55 cm

Svoris: ~300 kg

Maks. variklio galia: 30 HP/22 kW

Maks. variklio svoris: 124 kg

Variklio stiebas: ilgas

Maks. kuro bako svoris: 30 kg

Maks. keleivių sk.: 5

Maks. keleivių svoris: 375 kg

Maks. apkrova (Keleiviai + apkrova + bakas + variklis): 540 kg

CE klasė: C

Kaina: 3210 EUR + PVM

Standartinė komplektacija: Vidurinė dėžė/suolas su vieta žuviai ar įrangai laikyti; galinė integruota dėžė su užraktu, skirta kuro bakui ar kitai įrangai laikyti; priekinė daiktadėžė su užraktu; variklio tvirtinimo plokštelė; nerūdijančio plieno irklo laikikliai; apsauginė borto guma; priekinis kablys; dvi galinės ir dvi priekinės švartuotės; drenažo sistema; laiptelis įlipti į katerį; nerūdijančio plieno šoniniai turėklai.

Galima papildoma komplektacija: Irklai; minkštos dalys; papildoma vidurinė dėžė/suolas; nerūdijančio plieno priekiniai turėklai; konsolė su vairavimo sistema (Hobby 460 SC).

+37064502399 order@nordeja.lt

Aprašymas

Hobby 460 Open yra labiausiai tinkamas tiems, kas ieško paprasto katerio žvejybai. Kateris yra 4,77 m ilgio ir 1,92 m pločio, todėl jūs gaunate neįtikėtinai daug vietos denyje. Jame yra vienas lengvai nuimamas vidurinis suolas, bet pageidaujant gaminamas ir su dviem nuimamais suolais. Taigi čia galite turėti ir daug sėdimų vietų ir didžiulį denį žvejybos įrankiams, žuvies dėžei ir t.t. Hobby 460 Open priekyje turi dvi sustiprintas vietas, kur galima montuoti žvejybinę įrangą. Katerio gale yra didelis rakinamas skyrius kuro bakui ir įvairiai įrangai. Standartinis Hobby 460 Open yra pagamintas su 2 švartuotėmis priekyje ir gale, kad būtų lengva švartuotis ir žemu turėklu gale, kad būtų užtikrintas Jūsų saugumas. Kateris turi dvigubą korpusą, pripildytą „Marine quality“ putų poliuretano putomis, kurios išlaiko valtį ant vandens, net jei jis yra pripildytas vandeniu iki borto viršaus.