MENIU
UAB NORDĖJA | MENIU

PAGRINDINIS

PRODUKTAI

KONTAKTAI

APIE MUS

©2023 Visos teisės saugomos | Sprendimas: www.kaunaswebstudio.com

Hobby 555 Proff

Ilgis: 5,55 m

Plotis: 2,30 m

Vidinis borto aukštis: 66-69 cm

Svoris: ~675 kg

Maks. variklio galia: 90 HP/66 kW

Maks. variklio svoris: 207 kg

Variklio stiebas: ilgas

Maks. kuro bako svoris: 30 kg

Maks. keleivių sk.: 8

Maks. keleivių svoris: 600 kg

Maks. apkrova (Keleiviai + apkrova + bakas + variklis): 850 kg

CE klasė: C

Kaina: 6880 EUR + PVM

Standartinė komplektacija: Konsolė su vairavimo sistema, stiklu ir rėmu; kėdutė; šoniniai ir galinis žibintai; vidurinė dėžė/suolas su užraktu; galinė integruota dėžė su užraktu, skirta kuro bakui ar kitai įrangai laikyti; variklio tvirtinimo plokštelė; apsauginė borto guma; priekinis kablys; plastikinė galinė rankena; dvi galinės, dvi vidurinės ir dvi priekinės švartuotės; drenažo sistema; kopėtėlės įlipti į katerį; nerūdijančio plieno šoniniai turėklai.

Galima papildoma komplektacija: Minkštos dalys; konsolės tentas; kairės pusės konsolė su stiklu ir rėmu; kėdutė kairėje pusėje; tentas tarp konsolių; galinis spoileris su šviestuvais ir vandens slidžių kabliu; papildomi šoniniai turėklai; hidraulinė vairavimo sistema.

+37064502399 order@nordeja.lt

Aprašymas

Hobby 555 Proff kateris yra 5,55 m ilgio ir 2,30 m pločio. Jo vidinis borto aukštis yra nuo 66 iki 69 cm, o tai yra vienas geriausių ir praktiškiausių katerių rinkoje. Šis modelis buvo sukurtas bendradarbiaujant su keliais didžiausiais pardavėjais Norvegijos rinkoje. Hobby 555 Proff sukurtas akcentuojantis į žvejybinį katerį, puikiai tinkantį tiek meškerėms, tiek tinklams. Hobby 555 Proff suolą/dėžę galima pastatyti tiek viduryje, tiek ant kairės borto pusės, tiek ant dešinės borto pusės. Kateryje yra vietos dviem kuro bakams ir dviem akumuliatoriams, kad būtų galima gauti papildomos energijos esant dideliam suvartojimui. Esant poreikiui Hobby 555 Proff gali būti gaminama be konsolės, kaip visiškai atviras kateris.