MENIU
UAB NORDĖJA | MENIU

PAGRINDINIS

PRODUKTAI

KONTAKTAI

APIE MUS

©2024 Visos teisės saugomos | Sprendimas: www.kaunaswebstudio.com

Hobby 460 SC

Ilgis: 4,77 m

Plotis: 1,92 m

Vidinis borto aukštis: 55 cm

Svoris: ~320 kg

Maks. variklio galia: 30 HP/22 kW

Maks. variklio svoris: 124 kg

Variklio stiebas: ilgas

Maks. kuro bako svoris: 30 kg

Maks. keleivių sk.: 5

Maks. keleivių svoris: 375 kg

Maks. apkrova (Keleiviai + apkrova + bakas + variklis): 540 kg

CE klasė: C

Kaina: 4267 EUR + PVM

Standartinė komplektacija: Konsolė su vairavimo sistema, stiklu ir rėmu; šoniniai ir galinis žibintai; vidurinė dėžė/suolas su vieta žuviai ar įrangai laikyti; galinė integruota dėžė su užraktu, skirta kuro bakui ar kitai įrangai laikyti; priekinė daiktadėžė su užraktu; variklio tvirtinimo plokštelė; apsauginė borto guma; priekinis kablys; dvi galinės ir dvi priekinės švartuotės; drenažo sistema; kopėtėlės įlipti į katerį; nerūdijančio plieno šoniniai turėklai.

Galima papildoma komplektacija: Minkštos dalys; konsolės tentas; papildoma vidurinė dėžė/suolas; nerūdijančio plieno priekiniai turėklai.

+37064502399 order@nordeja.lt

Aprašymas

Hobby 460 SC yra labiausiai tinkamas tiems, kas ieško paprasto katerio žvejybai. Katerio ilgis yra 4,77 m, o plotis 1,92 m. Jis turi tokį patį korpusą kaip ir 460 Open ir turi neįtikėtinai daug vietos denyje. Jame yra vienas nuimamas vidurinis suolas, bet pageidaujant gaminamas ir su dviem nuimamais suolais. Taigi čia galite turėti ir daug sėdimų vietų ir didžiulį denį žvejybos įrankiams, žuvies dėžei ir t.t. Hobby 460 SC priekyje turi dvi sustiprintas vietas, kur galima montuoti žvejybinę įrangą. Katerio gale yra didelis rakinamas skyrius kuro bakui ir įvairiai įrangai. Standartinis Hobby 460 SC yra pagamintas su 2 švartuotėmis priekyje ir gale, kad būtų lengva švartuotis ir žemu turėklu gale, kad būtų užtikrintas Jūsų saugumas. Kateris turi dvigubą korpusą, pripildytą „Marine quality“ putų poliuretano putomis, kurios išlaiko valtį ant vandens, net jei jis yra pripildytas vandeniu iki borto viršaus. Tinkamas naudoti su 30 AG varikliu.